logo

Cedric Nuytinck

Cedric Nuytinck heeft zich als enige landgenoot geplaatst voor de derde en laatste voorronde van de Open van Hongkong.

In het Queen Elisabeth Stadium wist onze hoogst geplaatste landgenoot [ITTF-47] zijn eerste wedstrijd van deze manche in het kader van de ITTF World Tour slechts nipt te winnen van de Zweed Elias Ranefur [ITTF-173]. De Oost-Vlaming wist in eerste instantie een 0-1 achterstand op te halen, maar kon toch niet voorkomen dat een belle de wedstrijd zou beslechten. Daarin trok hij met het kleinste verschil (11-9) aan het langste eind. Later op de dag wacht een laatste kwalificatiewedstrijd tegen de Japanner Yukija Uda, tegen de logica van de wereldranglijst voorlopig nog ongeslagen deze week.

Voor Robin Devos en Martin Allegro zit het individuele tornooi er op. Zij verloren eervol met 2-4 tegen respectievelijk de Singaporees Gao Ning en de Duitser Benedikt Duda.

{tab title="Heren"}

{tab-heren title="Cédric Nuytinck"}

2de kwalificatieronde Elias RANEFUR (SWE) 4 - 3 7, -6, 2, 8, -8, -7, 9
3de kwalificatieronde Yukiya UDA (JPN) 23/05/2018 (19:00, lokale tijd)

{tab-heren title="Florent Lambiet"}

1ste kwalificatieronde PENG Wang-Wei (TPE) 0 - 4 -8, -4, -9, -10

{tab-heren title="Robin Devos"}

1ste kwalificatieronde Narayan KAPOLNEK (AUT) 4 - 0 6, 9, 4, 9
2de kwalificatieronde GAO Ning (SGP) 2 - 4 9, -8, 9, -4, -8, -7

{tab-heren title="Martin Allegro"}

1ste kwalificatieronde Yijun FENG (USA) 4 - 2 7, 8, -7, 6, -9, 6
2de kwalificatieronde Benedikt DUDA (GER) 2 - 4 -9, -4, 9, 9, -6, -7

{/tabs}

{tab title="Dames"}

{tab-dames title="Lisa Lung"}

1ste kwalificatieronde Miyuu KIHARA (JPN) 1 - 4 -6, -7, 7, -9, -11

{/tabs}

{tab title="Beloften"}

{tab-beloften title="Lisa Lung"}

1/16de finale FANG Shih-Han (TPE) 1 - 3 -10, -7, 4, -7

{/tabs}

{tab title="Dubbel"}

{tab-dubbel title="Nuytinck / Kou"}

1ste kwalificatieronde Chen / Kapolnek (AUT) 3 - 2 9, -9, -8, 9, 6
2de kwalificatieronde Hirano / Matsudaira (JPN) 23/05/2018 (17:20, lokale tijd)

{tab-dubbel title="Devos/Olah"}

2de kwalificatieronde Kim / Lim (KOR) 23/05/2018 (17:20, lokale tijd)

{tab-dubbel title="Lambiet/Allegro"}

2de kwalificatieronde Gerell / Persson (SWE) 23/05/2018 (17:20, lokale tijd)

{tab-dubbel title="Lung/Ciobanu"}

Kwalificatieronde Guseva / Prokhorova (RUS) 1 - 3 -9, -4, 9, -3

{/tabs}

{/tabs}