Logo

Twee andere Belgische duo's uitgeschakeld in kwalificaties

Naast het enkelspel en de beloftenreeks zijn de Belgische deelnemers ook actief in het dubbelspel. Yannick Vostes en Benjamin Rogiers hebben zich via de kwalificaties geplaatst voor de hoofdtabel.

Daarin zullen ze het vandaag in de eerste ronde opnemen tegen het Singaporese duo Gao Ning/Li Hu. Alhoewel de Aziaten favoriet zijn, hebben Vostes en Rogiers tijdens de ITTF Pro Tour Grand Finals van 2010 laten zien dat ze kunnen stunten in het dubbelspel: daar veroverden ze immers een bronzen medaille. Om deze plek te behalen ging het Belgische duo voorbij de koppels Aaras/Lindholm, Doran/McBeth en Duranspahic/Madrid.

Het duo van de Leuvense Topsportschool, Lauric Jean en Cedric Nuytinck, overleefde haar eerste wedstrijd (tweede kwalificatieronde) niet. Ze moesten het onderspit delven tegen het Slovaakse duo Bardon/Pistej.

Julien Indeherberg en Emilien Vanrossomme gingen er eveneens uit na hun eerste wedstrijd. Na een bye in de eerste ronde en een walk-over in de tweede ronde bleek het Franse duo Simon Gauzy/Quentin Robinot in de voorlaatste kwalificatieronde te sterk.

{tab title="Heren"}

{tab-heren title="Vostes"}

  • Kwalificaties
    • Zoran Savic (SRB): 4 - 0 (13, 8, 3, 9)
    • Romain Lorentz (FRA): 0 - 4 (-8, -7, -3 -5)

{tab-heren title="Nuytinck"}

  • Kwalificaties
    • Valentin Nad Nemedi (SRB): 4 - 1 (4, 4, -8, 7, 8)
    • Peter Fazekas (HUN): 2 - 4 (-3, -10, -9, 7, 10, -3)

{tab-heren title="Jean"}

  • Beslissingswedstrijd
    • Kou Lei (UKR): 0 - 4 (-9, -10, -7, -7)
  • Kwalificaties
    • Zoltan Varga (HUN): 3 - 4 (-7, 8, -9, 5, -2, 6, -8)
    • Thiago Monteiro (BRA): 4 - 1 (9, -10, 8, 7, 9)

{tab-heren title="Rogiers"}

  • Kwalificaties
    • Kiryl Barbanov (BLR): 4 - 0 (8, 8, 9, 6)
    • Lubomir Jancarik (CZE): 1 - 4 (14, -5, -7, -5, -6)

{tab-heren title="Devos"}

  • Kwalificaties
    • Jorge Campos (CUB): 2 - 4 (9, -8, 8, -8, -6, -9)
    • Jung Young Sik (KOR): 1 - 4 (9, -4, -8, -4, -4)

{tab-heren title="Indeherberg"}

  • Kwalificaties
    • Marco Rech Daldosso (ITA): 2 - 4 (-8, 6, -2, -6, 7, -7)
    • Christophe Legout (FRA): 3 - 4 (5, -7, -5, 9, 9, -8, -8)

{tab-heren title="Vanrossomme"}

  • Kwalificaties
    • Omri Ben Ari (ISR): 1 - 4 (-7, -14, -1, 9, -4)
    • Jeong Sang Eun (KOR): 0 - 4 (-6, -9, -7, -6)

{tab-heren title="Saudemont"}

  • Kwalificaties
    • Bojan Crepulja (SRB): 2 - 4 (9, 9, -9, -6, -7, -6)
    • Cazuo Matsumoto (BRA): 2 - 4 (6, -6, 14, -5, -7, -9)

{tab-heren title="Lambiet"}

  • Kwalificaties
    • Martin Storf (AUT): 1 - 4 (-10, -7, -8, 8, -7)
    • Andrew Baggaley (ENG): 0 - 4 (-4, -4, -9, -6)

{/tabs}

{tab title="Beloften"}

{tab-beloften title="Jean"}

  • Kwalificaties
    • Stefan Leitgeb (AUT): 2 - 3 (-4, 8, -9, 9, -9)
    • Marko Petkov (SRB): 3 - 1 (8, -13, 5, 3)

{tab-beloften title="Devos"}

  • Beslissingswedstrijd
    • Marco Rech Daldosso (ITA): 0 - 3 (-6, -7, -8)
  • Kwalificaties
    • Siarhei Afanasenka (BLR): 3 - 0 (5, 8, 7)
    • Ondrej Bajger (CZE): 3 - 1 (-7, 9, 3, 9)

{tab-beloften title="Indeherberg"}

  • Kwalificaties
    • Joshua Band (JEY): 3 - 0 (10, 2, 3)
    • Richard Lukacs (HUN): 3 - 1 (3, -8, 7, 7)
    • Jorge Campos (CUB): 2 - 3 (9, -6, 9, -9, -6)

{tab-beloften title="Vanrossomme"}

  • Beslissingswedstrijd
    • Dragan Subotic (SRB): 3 - 2 (-7, -9, 10, 7, 9)
  • Kwalificaties
    • Ilija Majstorovic (SRB): 3 - 0 (5, 5, 11)
    • Christopher Doran (ENG): 3 - 2 (-11, 6, 4, -7, 9)

{tab-beloften title="Saudemont"}

  • Kwalificaties
    • Tobias Lau (DEN): 1 - 3 (-7, -3, 6, -9)
    • Stéphan Ouiache (FRA): 0 - 3 (-7, -7, -14)

{tab-beloften title="Lambiet"}

  • Kwalificaties
    • Adam Szudi (HUN): 1 - 3 (-10, -11, 12, 5)
    • Hunor Szocs (ROU): 1 - 3 (11, -3, -6, -10)

{/tabs}

{tab title="Dubbel"}

{tab-dubbel title="Vostes/Rogiers"}

  • 4de kwalificatieronde
    • Admir Duranspahic (BIH) / Marcos Madrid (MEX): 3 - 1 (-9, 6, 7, 6)
  • 3de kwalificatieronde
    • Christopher Doran / David McBeath (ENG): 3 - 0 (13, 9, 6)
  • 2de kwalificatieronde
    • Pal Aaras / Eskil Lindholm (NOR): 3 - 0 (5, 7, 7)

{tab-dubbel title="Nuytinck/Jean"}

  • 2de kwalificatieronde
    • Michal Bardon / Lubomir Pistej (SVK): 1 - 3 (11, -6, -9, -4)

{tab-dubbel title="Indeherberg/Vanrossomme"}

  • 3de kwalificatieronde
    • Simon Gauzy / Quentin Robinot (FRA): 1 - 3 (-16, 5, -10, -3)
  • 2de kwalificatieronde
    • Espren Ronneberg (NOR) / Mihai Sargu (ROU): 3 - 0 (WO)

{/tabs}

{/tabs}